Elulugu

Annela Ojaste Sotsiaaldemokraatlik Erakond Kesklinna osakonna esimeesMinu õnnelik lapsepõlv möödus imekaunis Merekülas Pärnumaal. Mets ja meri olid igapäevaselt osa minu tegemistest. Koolini oli paar kilomeetrit ja kooli tuli minna iga hommikul ja iga ilmaga.
Lõpetasin Uulu põhikooli ja sealt edasi viis iseseisvustuhin mind koos klassiõega tavapärase Pärnu asemel hoopis Kilingi-Nõmme Keskkooli.
Peale keskkooli olid eneseotsingu aastad, mille käigus jõudsin omandada nii rätsepa ameti, kui kvalifikatsiooni õpetada usundilugu põhikooli astmes.
2001 aastal lõpetasin Tartu Ülikooli, omandanud MA kasvatusteaduste erialal. Hariduse juurde olen jäänud tänaseni. Peamiselt tegelenud alushariduse edendamisega, juhtides 3 erinevat lasteaeda (lasteaed Trall Pärnus ning Vikerkaare ja Asunduse lasteaed Tallinnas) ning koolitades lasteaiaõpetajaid koostöös MTÜ Hea Alguse koolituskeskusega ning Tallinna Ülikooli täiendusõppekeskusega.
Elan juba aastaid Tallinnas aga igal võimalusel puhkan oma kodumetsas ja mere ääres. Mereküla on fantastiline paik, kus koos perega akusid laadida.
Kasvatan koos elukaaslasega kahte terast ja rõõmsameelset, nüüd juba koolilast. Pereliikmeks on ka loomulikult meie kass Triip.
Olen ühiskondlikult aktiivne inimene ning aastate jooksul saanud aru, et võin panustada meie elu paremaks muutmisele siin Tallinnas ja mujal Eestis. Minu kutsumus on laste ja perede elujärje ning võrdsete võimaluste toetamine, seetõttu ühinesid 2015 aastal Sotsiaaldemokraatliku Erakonnaga